
Датчик руху ДР 03B білий. Е27 60Вт. 360гр. 7м. IP20
235 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TNSy5505267
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ДР 03В працює тільки з лампами розжарювання.
Дальність виявлення:
до 7 метрів
Затримка часу:
від 10 Секунд до 7 Хвилин
Кут виявлення:
360 °
Напруга в мережі:
220-240В
Ступінь захисту:
IP 20
Діапазон робочих температур, C°:
від - 20 ° С до +40 ° С
Висота установки:
2-3,5м
Колір:
Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота встановлення | 2-3,5м |
| Дальність виявлення: | до 7 метрів |
| Діапазон робочих температур, C°: | від -20 °C до +40 °C |
| Затримка часу: | від 10 секунд до 7 хвилин |
| Напруга в мережі: | 220-240В |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кут виявлення: | 360 |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 235 ₴


