
Датчик руху ДР 14В білий 800Вт. 360гр. 6м. IP20
271 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5505258
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дальність виявлення:
до 6 метрів
Затримка часу:
від 10 Секунд до 7 Хвилин
Кут виявлення:
360 °
Напруга в мережі:
220-240В
Ступінь захисту:
IP 20
Діапазон робочих температур, C°:
від - 20 ° С до +40 ° С
Висота установки:
1,8-2,5м
Колір:
Білий

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота встановлення | 1,8-2,5м |
| Дальність виявлення: | до 6 метрів |
| Діапазон робочих температур, C°: | від -20 °C до +40 °C |
| Затримка часу: | від 10 секунд до 7 хвилин |
| Напруга в мережі: | 220-240В |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кут виявлення: | 360 |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 271 ₴


