Автоматичний вимикач АЕ2046М-40Р 12.5А
АЕ20 Х1Х2Х3Х4 – Х5Х6Х7

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип монтажу | Гвинтовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Технічні характеристики | |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Номінальний струм | 12.5 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴

