Роздільна коробка 100х100х50 IP55
Колір білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Клемна колодка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Колір | Білий |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 ₴





