
Пост кнопковий XB2-B102 ПУСК 1NО зелений (І)
67 ₴
- Готово до відправки
- Код: TNSy5505546
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначені для керування електротехнічними пристроями.
Характеристики
Тип контактів: 1NC
Номінальний робочий струм Ie, A: AC5/DC1
Номінальна робоча напруга Ue, B: AC660/DC400
Категорія застосування: AC-15, DC-13
Електрична зносостійкість, циклів: 50000
Ступінь захисту: IP 54
Матеріал виготовлення: ПВХ
Колір: Чорно-білий
Температура експлуатації, °С: - 25...+55
Вага, кг: 0.13
Особливості: Зелена кнопка, на кнопці І.
Кількість настановних місць: 1
Габаритні розміри

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Форма кнопки | Циліндрична |
| Колір кнопки | Зелений |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Фіксація положення | Ні |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Тип монтажу | Поверхневий |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 68 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 68 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴


