
Светильник врезной LED доунлайт круг 18W-220V-1800L-4000K Deco TNSy
148 ₴
- В наличии
- Код: TNSy5001122
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Світильники врізні LED DOWNLIGHT Deco
Світильники LED DOWNLIGHT Deco призначені для загального та місцевого освітлення адміністративних, громадських та побутових приміщень. Світильники поділяються на такі, що встановлюються у підвісні та гіпсокартонні стелі.
Світильник відповідає вимогам Технічного регламенту з електромагнітної сумісності обладнання, Технічному регламенту безпеки низковольтного електричного обладнання (Декларація про відповідність виробника)
Ступінь захисту від впливу зовнішнього середовища IP20
Технічні характеристики:
- Номінальна потужність, 8Вт/10Вт/18Вт/24Вт/36Вт
- Частота току – 50 Гц
- Припустима напруга – 180-265 V
- Кольорова температура – 4000К
- Кут розсіювання – 160
- Джерело світла – SMD 2835
- Світловий потік, лм -100 Лм/Вт
Світильник складається із пофарбованого литого алюмінієвого корпусу, драйвера та світлодіодного модуля.
Габаритні розміри:

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TechnoSystems |
| Мощность | 18 Вт |
| Световой поток | 1800 лм |
| Способ монтажа | Встраиваемый |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип светильника | Врезной |
| Цвет | Белый |
| Цвет свечения | Нейтральный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 3.2 см |
| Диаметр | 12 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Круглый |
Информация для заказа
- Цена: 148 ₴




