
Прожектор LED 100W GOLDEN Slim 220V 11000Lm 6500K IP65
709 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5000994
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор LED 100W GOLDEN Slim 220V 11000Lm 6500K IP65
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість світлодіодів | 144 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній |
| Потужність | 100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Світловий потік | 11000 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Стаціонарне |
| Тип живлення | Мережа |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6500K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 709 ₴


