
Тумблер 1322 ON-OFF-ON 6 контактів
48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5500912
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумблер 1322 – це малогабаритний механічний ключ (перемикач) із важільно-пружинним приводом. Його застосовують головним чином для ручної комутації ланцюгів управління в електро- та радіотехнічних приладах та пристроях.
Залежно від завдань, можливі виконання з двома або трьома положеннями перемикача.
Електрична схема:

Габаритні розміри:

Кількість положень:
ON-OFF-ON
Максимальна напруга:
AC-250В DC-110В
Номінальний струм:
10A
Зносостійкість:
10 000 циклів
Ступінь захисту:
IP30
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Алгоритм роботи | ON-OFF-ON |
| Кількість контактів | 6 |
| Номінальний струм | 10 А |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Розміри корпусу | |
| Висота | 26 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Ширина | 22 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 ₴
