
Тумблер 1121 ON-ON 3 контакта (перекидной)
41 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- В наличии
- Код: TNSy5500914
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тумблер 1121 – це малогабаритний механічний ключ (перемикач) із важільно-пружинним приводом. Його застосовують головним чином для ручної комутації ланцюгів управління в електро- та радіотехнічних приладах та пристроях.
Залежно від завдань, можливі виконання з двома або трьома положеннями перемикача.
Електрична схема:
Габаритні розміри:

Кількість положень:
ON-ON
Максимальна напруга:
AC-250В DC-110В
Номінальний струм:
10A
Зносостійкість:
10 000 циклів
Ступінь захисту:
IP30
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TechnoSystems |
| Алгоритм работы | ON-ON |
| Количество контактов | 3 |
| Количество рабочих положений | 2 |
| Номинальный ток | 10 А |
| Степень защиты IP | 30 |
| Размеры корпуса | |
| Высота | 26 мм |
| Длина | 33 мм |
| Ширина | 16 мм |
Информация для заказа
- Цена: 41 ₴
