Тумблер 1221 – це малогабаритний механічний ключ (перемикач) із важільно-пружинним приводом. Його застосовують головним чином для ручної комутації ланцюгів управління в електро- та радіотехнічних приладах та пристроях.
Залежно від завдань, можливі виконання з двома або трьома положеннями перемикача.
Електрична схема:

Габаритні розміри:

Кількість положень:
ON-OFF
Максимальна напруга:
AC-250В DC-110В
Номінальний струм:
10A
Зносостійкість:
10 000 циклів
Ступінь захисту:
IP30
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TechnoSystems |
| Алгоритм работы | ON-OFF |
| Количество контактов | 4 |
| Номинальный ток | 10 А |
| Степень защиты IP | 30 |
| Размеры корпуса | |
| Высота | 26 мм |
| Длина | 33 мм |
| Ширина | 19 мм |
Информация для заказа
- Цена: 48 ₴

