
Предохранитель плавкий цилиндрический ЗПц 10х38 gG 2A
5 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 50 ₴
- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: TNSy5506456
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Запобіжник плавкий циліндричний ЗПц 10х38 gG 2A – призначений для захисту низьковольтних електричних мереж та обладнання від струмів перевантаження та короткого замикання.
Виріб відповідає Технічним регламентам низьковольтного електричного обладнання та електромагнітної сумісності обладнання в частині
ДСТУ EN 60269-1.
| Найменування параметру | Значення |
| Номінальний струм In, А | 2 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Характеристики | gG |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | AC 500 |
| Монтаж | у тримач запобіжника |
| Робоче положення | будь-яке |
| Висота над рівнем моря, м | 2000 |
| Діапазон робочих температур, °С | від -25 до +55 |
| Типорозмір запобіжника, мм | 10×38 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60269-1 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Маса, г (не більше) | 9 |
| Гарантійний термін | 1 рік |

Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TechnoSystems |
| Конструкция | Цельная |
| Номинальное рабочее напряжение | 500 В |
| Номинальный ток | 2 А |
| Тип предохранителя | Цилиндрический |
| Габаритные размеры | |
| Диаметр | 10 мм |
| Длина | 38 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 ₴
