
Запобіжник плавкий циліндричний ЗПц 10х38 gG 16A
5 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: TNSy5506460
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Запобіжник плавкий циліндричний ЗПц 10х38 gG 16A – призначений для захисту низьковольтних електричних мереж та обладнання від струмів перевантаження та короткого замикання.
Виріб відповідає Технічним регламентам низьковольтного електричного обладнання та електромагнітної сумісності обладнання в частині
ДСТУ EN 60269-1.
| Найменування параметру | Значення |
| Номінальний струм In, А | 16 |
| Номінальна частота, Гц | 50 |
| Характеристики | gG |
| Номінальна робоча напруга Ue, В | AC 500 |
| Монтаж | у тримач запобіжника |
| Робоче положення | будь-яке |
| Висота над рівнем моря, м | 2000 |
| Діапазон робочих температур, °С | від -25 до +55 |
| Типорозмір запобіжника, мм | 10×38 |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60269-1 |
| Спосіб утилізації | передача спеціалізованому підприємству |
| Маса, г (не більше) | 9 |
| Гарантійний термін | 1 рік |

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Конструкція | Цілісна |
| Номінальна робоча напруга | 500 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Тип запобіжника | Циліндричний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 10 мм |
| Довжина | 38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 ₴
