
Светильник LED-панель 36Вт 600х600 PRISMATIC 4000K 220V 3000L SILVER
325 ₴
- В наличии
- Код: TNSy5001103
- +380 (50) 923-61-76
Світильник LED-панель 36Вт 600х600 PRISMATIC 4000K 220V 3000L SILVER призначений для освітлення запилених і вологих виробничих приміщень, сільськогосподарських будівель, гаражів, складів, можливе застосування світильників для освітлення адміністративних і громадських приміщень.
Світильник вiдповiдає вимогам Технiчного регламенту з електромагнiтної сумiсностi обладнання, Технiчному регламенту безпеки низьковольтного електричного обладнання (Декларацiя про вiдповiднiсть виробника) ДСТУ EN 60598-1:2017, ДСТУ EN 60598-2-5:2018; ДСТУ EN 55015:2017; ДСТУ EN 61547:2016; ДСТУ EN 61000-3-2:2016; ДСТУ EN 61000-3-3:2017.
Ступiнь захисту вiд впливу зовнiшньго середовища IP20.
Світильник монтується на стелі.
Комплект поставки:
Світильник
Картонна коробка (6 шт./уп.)
Паспорт
Склад виробу:
Світильник складається iз металевого корусу, опалового розсіювача, драйвера та свiтлодiодної стрічки. Не містить шкідливих речовин.
| Найменування параметру | Значення |
| Потужність, Вт | 36 |
| Температура світла, К | 4000 (нейтральний білий) |
| Світловий потік, Лм | 3000 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Індекс кольоропередачі CRI, Ra | ≥80 |
| Тип світлодіоду | SMD 2835 |
| Частота, Гц | 50 |
| Вхідна напруга, V/AC | 180-240 |
| Вихідна напруга, V/DC | 170-190 |
| Вихідний струм, А | 0,185 |
| Матеріал | Металевий корпус та пластиковій розсіювач |
| Температура експлуатації | -30…+40˚С |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Габаритні розміри, мм | 595x595x16 |
| Упаковка, шт. | 1/6 |
| Срок служби, годин | 30000 |
| Гарантійний термін, років | 1 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | TechnoSystems |
| Вид изделия | LED светильник |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Мощность | 36 Вт |
| Напряжение сети | 220 В |
| Световой поток | 3000 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты, IP | IP20 |
| Угол рассеивания | 120 град. |
| Форма | Квадратная |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантий срок: | 1 год |
| Индекс цветопередачи: | CRI>80 |
| Монтаж | Универсальный (накладной/встроенный) |
| Напряжение питания | 180-240 В |
| Размер (длина|ширина|толщина): мм | 595*595*19 мм |
| Срок службы | 30000 часов |
| Степень защиты | IP20 |
| Цвет свечения | Нейтральный белый свет (4000К) |
| Основные | |
| Степень защиты IP | 20 |
| Тип освещения | Светильник |
- Цена: 325 ₴




