
Розподільча коробка 100x100x50 IP55 PP RAL9035 6 вводів сіра
43,50 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- В наявності
- Код: TNSy5506676
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка монтажна для відкритої установки 100*100*50 призначена для захисту місць комутації затискачами різних типів, розгалуження проводів та кабелів при зовнішній та внутрішній прокладці електропроводки. Коробка використовується як частина системи електричної каналізації, що складається з жорстких та (або) гофрованих труб. Коробка може бути встановлена на будь-які типи поверхонь із негорючих матеріалів.
Виріб не підлягає сертифікації.
| Найменування параметру | Значення |
| Номінальна напруга, В | 230/400 |
| Номінальний струм апаратів, А | 125 |
| Номінальна імпульсна напруга Uimp, кВ | 4 |
| Номінальна напруга ізоляції Ui, B | 450 |
| Електрична міцність ізоляції, B | 100 |
| Кількість вводів, шт. | 6 |
| Матеріал | PP (поліпропілен) |
| Діапазон робочих температур | від –25 до + 40 °C |
| Колір | сірий ( RAL9035) |
| Ступінь захисту | IP55 |
| Комплектація | коробка, сальники |
| Ремонтопридатність | неремонтопридатний |
| Срок служби, років | 15 |
| Гарантійний термін, років | 1 |

| A | B | C |
| 100 | 100 | 50 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | TechnoSystems |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Спосіб установки | Накладний |
| Клемна колодка | Ні |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Матеріал корпусу | Поліпропілен |
| Колір | Сірий |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43,50 ₴





