МР-2 Силовий роз'єм 32А 380В з латунними контактами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1100 г |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Кількість фаз | 3 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Максимальна робоча напруга | 380 В |
| Матеріал корпусу | Карболіт, Поліамід |
| Номінальна сила струму | 32 А |
| Розетка переносна | Ні |
| Термін служби | 2.5 років |
| Форма контактів | Круглі |
| Форма корпусу | Кругла |
| Форма перерізу вилки | Циліндрична |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 262 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Перетин проводів, що підключаються | 2.5 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип кріплення жил дроту | Гвинтовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | 15 |
| Тип силового роз'єму | Вилка+Розетка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 791 ₴


