
Роз'єм СП-063 63А 380В
1 035 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
СП 063 Силовий роз'єм 63А 380В/660В з латунними контактами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Введення дроти | Прямий |
| Вага | 670 г |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Кількість фаз | 3 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Максимальна робоча напруга | 660 В |
| Номінальна сила струму | 63 А |
| Розетка переносна | Так |
| Форма контактів | Плоскі |
| Форма корпусу | Кругла |
| Форма перерізу вилки | Циліндрична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 262 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Ступінь захисту IP | 55 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | АВС-пластик |
| Мінімальна робоча температура | 15 |
| Тип кріплення жил дроту | Затискач |
| Тип силового роз'єму | Вилка+Розетка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 035 ₴

