
Роз'єм ИЭ 9902 25А 42В
145 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ИЭ 9902А-II 42В 25А 200ГЦ Роз'єм штепсельний (карболит)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Введення дроти | Прямий |
| Вага | 350 г |
| Кількість полюсів | 3 шт. |
| Кількість фаз | 2 |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Максимальна робоча напруга | 42 В |
| Матеріал корпусу | Карболіт |
| Номінальна сила струму | 25 А |
| Розетка переносна | Так |
| Форма контактів | Плоскі |
| Форма корпусу | Кругла |
| Форма перерізу вилки | Циліндрична |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота струму | 200 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 70 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Ні |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Перетин проводів, що підключаються | 4 кв.мм |
| Ступінь захисту IP | 32 |
| Тип кріплення жил дроту | Гвинтовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | 15 |
| Тип силового роз'єму | Вилка+Розетка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴
