
Вилка Розетка кабельна ШК 4х25
3 360 ₴
- Готово до відправки
- Код: ШК-25
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З'єднувачі електричні низькочастотні штепсельні типу ШК., ШЩ.
Роз'єм кабельна розетка ШК4х25 призначений для з'єднання окремих ділянок гнучкого силового чотирьохжильного кабелю між собою, а також з пересувними та стаціонарними джерелами та приймачами електроенергії в колах постійного і змінного струму частотою 50Гц при напрузі до 400В (амплітудне значення).
Роз'єми ШЩ, ШК призначені для об'ємного монтажу, підключення жил кабелю до контактів проводиться за допомогою гвинтів.
Фіксація зчленованого положення кабельного з кабельним роз'ємом проводиться за допомогою ручок-скоб і спеціальних виступів, розташованих на корпусах.
Фіксацію зчленованого положення щитового з кабельним роз'ємом забезпечує кришка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Лтава |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість фаз | 3 |
| Кількість полюсів | 4 шт. |
| Матеріал корпусу | Силумін |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Спосіб установки | Переносной |
| Розетка переносна | Так |
| Номінальна сила струму | 25 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Максимальна робоча напруга | 400 В |
| Колір корпусу | Сірий |
| Введення дроти | Прямий |
| Форма контактів | Круглі |
| Вага | 1600 г |
| Термін служби | 25 років |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Тип кріплення жил дроту | Гвинтовий |
| Захисна кришка | Ні |
| Кільце ущільнювальне | Так |
| Заземлення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 222 мм |
| Висота | 65.75 |
| Ширина | 120 мм |
| Діаметр | 25.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 360 ₴





