
Запобіжник різьбовий ПРС-10 (вставка 4А)
25 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- +380 (50) 923-61-76
Запобіжник ПРС – запобіжник різьбовий на власному ізоляційному підставі. Випускаються для застосування в мережах до 380В змінного струму частотою 50Гц або 60Гц. Підстави запобіжника розраховані на 6,3 А, 10А, 25А, 63А, 100А. Плавка вставка диацед ПВД ("Diazed" з німецького – запобіжник пробковий) виготовляється номіналами від 1А до 100А в залежності від габаритної серії I, II, III, IV. Використовуються запобіжники у малогабаритних пристроях розподілу електроенергії для обмеження впливів перевантаження або короткого замикання. Вимикаюча здатність досягає 60кА.
Конструктивно запобіжники ПРС складаються з корпусу (3), нерозбірної плавкої вставки ПВД (2), знімною головки (1), ізоляційного підстави (6), кришки (4) і центрального контакту (5). Пристрій затисків для приєднання провідників – переднє. Вставка ПВД фіксується торцевими контактними ковпачками у фарфоровому циліндрі, наповненому кварцовим піском. Плавкий елемент виконаний у вигляді декількох посріблених мідних дротів. Покажчиком спрацьовування запобіжника ПРС є механізм, що складається з пружини, звільнення якої супроводжується викиданням кольорового вічка у засклений отвір корпусу. Візуально по розташуванню вічка можна визначити стан самого запобіжника. Кольором вічка відповідає певний номінальний струм. Перезарядка здійснюється заміною циліндра зі згорілої вставкою і сигналізує механізмом.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна робоча напруга | 380 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Номінальний струм плавкої вставки | 4 А |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Покажчик спрацьовування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 72 мм |
| Довжина | 63 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал корпусу | Карболіт |
- Ціна: 25 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.
