
Плавка вставка ПВД-II до запобіжників ПРС (10А)
16 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плавка вставка ПВД-II до запобіжників ПРС
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Номінальна робоча напруга | 380 В |
| Номінальний струм | 25 А |
| Номінальний струм плавкої вставки | 10 А |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Покажчик спрацьовування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 22 мм |
| Довжина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.
