
Плавка вставка ПВД-I до запобіжників ПРС (2А)
10 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плавка вставка ПВД до запобіжників ПРС
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Номінальна робоча напруга | 380 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Номінальний струм плавкої вставки | 2 А |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Покажчик спрацьовування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 17 мм |
| Довжина | 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 ₴
- Мінімальне замовлення: 10 шт.
