
Магнитный держатель для сварки 34кг YATO YT-0865
348 ₴
- В наличии
- Код: YT-0865
- +380 (50) 923-61-76
Магнітна струбцина для зварювання YATO YT-0865
Особливості Магнітної струбцини для зварювання YATO YT-0865
Виготовлена зі сталевого листа та сильних феритових магнітів.
Дозволяє точно з'єднувати матеріали під кутами: 45°, 90° та 135°
Cила утримання магніту близько 34 кг
Має відвір для кріплення циліндричних елементів, наприклад, трубок і стержнів, діаметром до 46 мм.
На поверхню корпусу нанесено порошкове покриття.
Призначена для з'єднання металевих елементів під час зварювання, свердління, лакування.
Характеристики Магнітної струбцини для зварювання YATO YT-0865
Внутрішнє отвір – 46 мм
Кут - 45 °, 90 °, 135 °
Сила утримання – 34 кг
Розмір – 122 x 190 x 25 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yato |
| Вид магнита | Постоянный |
| Максимальное удерживающие усилие | 34 кг |
| Состояние | Новое |
| Углы удерживания | 90°, 45°, 135° |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 190 мм |
| Толщина | 25 мм |
| Ширина | 122 мм |
- Цена: 348 ₴




