
Грузило розрізне для сітки 20г (50шт.) FRY
247,20 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: РБК0420
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Грузило розрізне для сітки — це спеціальний тип грузила, призначений для закріплення на риболовних сітках і додання їм необхідної ваги. Воно має розріз уздовж корпусу, що дозволяє легко встановлювати його на сітку без додаткових інструментів. Завдяки своїй конструкції, розрізне грузило міцно фіксується на волосіні або шнурі сітки, запобігаючи зісковзуванню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FRY |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 20 г |
| Кількість в наборі | 50 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип | Грузила |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр вантажу | 13 мм |
| Довжина вантажу | 20 мм |
| Разрез | 5.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247,20 ₴/упаковка


