Вимикач одноклавішний зовнішній з підсвічуванням. Має пылевлагозащиту IP54. Номінальний струм:10А. Напруга:230В. Країна виробник: Туреччина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viko |
| Країна виробник | Туреччина |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 10 А |
| Підсвічування | Так |
| Спосіб установки | Зовнішній |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 73 мм |
| Ширина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229,50 ₴

