
Розетка з заземленням ViKO Palmiye 90555408 Білий
180 ₴
- В наявності
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розетка з заземленням зовнішня. Має пылевлагозащиту IP54. Номінальний струм:16А. Напруга:230В. Країна виробник: Туреччина.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Viko |
| Країна виробник | Туреччина |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Так |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Напруга | 230 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 54 |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 73.5 мм |
| Ширина | 73 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴
