Гілкоріз контактний Центроинструмент з телескопічними ручками (0208):
- Унікальний храпових механізм (рез у кілька етапів)
- Збільшення ріжучої здатності
- Зниження прикладеного зусилля
- Ергономічні ручки двокомпонентні
- Телескопические рукоятки с полным ходом 32 см
- Надёжный фиксатор выбранного положения 6 фиксированных положений
- Для реза сухой и свежей твёрдой древесины.
- 950Диаметр реза 45 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Центроинструмент |
| Вага | 1.63 кг |
| Максимальний діаметр реза | 45 мм |
| Загальна довжина | 1070 мм |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Пряма |
| Додаткові функції | |
| Мішок насадка | Ні |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Телескопічна ручка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴


