
Рубанок ручний столярний 235 мм Vorel 25887
436 ₴
- В наявності
- Код: Vorel 25887
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рубанок ручний столярний 235 мм Vorel 25887
Характеристики:
-
Довжина підошви: 235 мм
-
Ширина підошви: 50 мм.
-
Ширина ножа: 44 мм.
-
Матеріал корпусу: метал.
-
Матеріал ножа: сталь 65Mn.
-
Твердість сталі ножа: 53 HRC.
Відмітні особливості
-
Корпус рубанка виконаний з листового металу товщиною 1,8 мм
-
Підстава відшліфовано.
-
Точне регулювання глибини стругання двома регулювальними гвинтами.
-
Передня і задня рукоятки з АБС-пластику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу рубанка | метал |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Стан | Новий |
| Ширина леза | 44 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 436 ₴

