Ящик з трансформатором ЯТП-0,25 380/24
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ІЕК |
| Заземлення | Так |
| Маса | 6 кг |
| Потужність | 250 Вт |
| Наявність корпусу | Так |
| Напруга вторинної обмотки | 24 В |
| Напруга первинної обмотки | 380 В |
| Ступінь захисту IP | 30 |
| Тип трансформатора | Понижуючий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 158 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 127 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 465 ₴

