
Світильник MAGNUM MIF012 100W E27 коло білий з реш.
300 ₴
- В наявності
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Светильник влагостойкий, предназначен для наружного и внутреннего освещения жилых и производственных помещений, конструкция и материалы обеспечивают высокую механическую прочность и защиту от пыли и влаги IP 44. Удобный в монтаже и не дорогой в обслуживании.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Magnum |
| Потужність | 100 Вт |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Форма | Кругла |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 110 см |
| Діаметр | 250 см |
| Основні | |
| Захисна решітка | Да |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 |
| Спосіб освітлення | Загальне освітлення |
| Тип освітлення | Світильник |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴

