
Степлер YATO для скоб G 6-14 мм S 10-12 мм J 8-14 мм (YT-7000)
889 ₴
- В наявності
- Код: YT-7000
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Степлер YATO для скоб G 6-14 мм S 10-12 мм J 8-14 мм (YT-7000)
Степлер YATO предназначен для крепления материала к поверхностям из дерева, ДВП, гипсокартона, пластика с использованием прямоугольных скоб размером 6-14 мм, полукруглых скоб – 10-12 мм и гвоздей – 8-14 мм.
Металлический корпус и ручка обеспечивает удобство в работе. Регулируемый пружинный барабан позволяет контролировать силу удара в большом диапазоне.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yato |
| Країна виробник | Польща |
| Кріпильний засіб | Скоби і цвяхи |
| Максимальна довжина цвяха | 14 мм |
| Максимальна довжина скоби | 14 мм |
| Мінімальна довжина цвяха | 8 мм |
| Мінімальна довжина скоби | 6 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Важільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 889 ₴


