
Струбцина F-подібна 250x50 VOREL 37250
138 ₴
- В наявності
- Код: VOREL 37250
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Струбцина столярная VOREL предназначена для фиксации деталей при склеивании либо обработке изделий. Изготовлена из специального чугуна и оцинкованной стали. Имеет деревянную ручку покрытую лаком.
Особенности:
- Тип – F-образная
- Ширина зажима – 250 мм
- Глубина зажима – 50 мм
- Материал – сталь
- Вес – 0.315 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Вага | 0.315 кг |
| Виступ | 50 мм |
| Матеріал струбцини | Сталь |
| Механізм | Важільний |
| Стан | Новий |
| Тип | F-подібна |
| Ширина затиску | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138 ₴
