
Розетка садова 2 виходи 16А IP54 Висота 300мм (антрацит)
1 450 ₴
- Готово до відправки
- Код: 300мм антрацит
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розетка садовая сделана из металла толщиной 2мм., покрашена порошковой краской. Розетки расположены с двух сторон столба. Высота столба 300мм. (также есть в продаже 400мм, 500мм, 600мм). Выводы для кабеля снизу и сбоку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Колір корпусу | Антрацит |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал контакту | Латунь |
| Номінальний струм | 16 А |
| Напруга | 220 В |
| Частота струму | 50 Гц |
| Захисна кришка | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Характеристика | |
| Товщина металу | 2 мм |
| Висота стовпа | 300 мм |
| Кількість розеток | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴







