
Знімач стопорних кілець NWS вигнутий розтиснення 165 мм (175-62-A21)
1 120 ₴
- В наявності
- Код: 175-62-A21
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Съемник стопорных колец NWS изогнутый разжатие 165 мм (175-62-A21)
Особенности:
- Для монтажа внешних стопорных колец на валах;
- C изогнутыми на 90° губками;
- Предотвращающие скольжение изогнутые прецизионные наконечники;
- С открывающей пружиной;
- Ручки с пластмассовым покрытием;
- Из хром-ванадиевой стали, кованой, закаленной в масле.
Характеристики:
- Длина – 165 мм;
- Минимальный диаметр стопорного кольца – 19 мм;
- Максимальный диаметр стопорного кольца – 60 мм;
- Диаметр наконечника – 1.8 мм;
- Угол головки инструмента – 90°;
- Стандарты – DIN 5254 B.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NWS |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина інструменту | 165 мм |
| Максимальний діаметр кільця | 60 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Мінімальний діаметр кільця | 19 мм |
| Призначення | Для зовнішніх стопорних кілець |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип губок знімача | вигнуті (під 90°) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 120 ₴
