
Грузило розрізне для сітки 4г (50шт.) FRY
77,40 ₴/упаковка
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: РБК0413
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Грузило розрізне для сітки — це спеціальний тип грузила, призначений для закріплення на риболовних сітках і додання їм необхідної ваги. Воно має розріз уздовж корпусу, що дозволяє легко встановлювати його на сітку без додаткових інструментів. Завдяки своїй конструкції, розрізне грузило міцно фіксується на волосіні або шнурі сітки, запобігаючи зісковзуванню.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FRY |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4 г |
| Кількість в наборі | 50 шт. |
| Тип | Грузила |
| Габаритні розміри | |
| Довжина грузила | 20мм |
| Діаметр грузила | 6мм |
| Розріз | 3мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77,40 ₴/упаковка


