
Струбцина швидкозатискна F-подібна 100х50мм Vorel 37100
152 ₴
- В наявності
- Код: Vorel 37100
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Струбцина F-подібна VOREL 100мм (37100):
- Струбцина столярна VOREL призначена для фіксації деталей при склеюванні або обробці виробів.
- Виготовлена із спеціального чавуну та оцинкованої сталі.
- Має дерев'яну ручку із металевою кришкою.
- Вага – 0.32 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Тип | F-подібна |
| Матеріал струбцини | Чавун, Сталь |
| Механізм | Гвинтовий |
| Ширина затиску | 100 мм |
| Виступ | 50 мм |
| Вага | 0.32 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152 ₴
