
Струбцина швидкозатискна F-подібна 200х80мм Vorel 37106
274 ₴
- В наявності
- Код: Vorel 37106
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Струбцина F-образная VOREL 200мм (37106):
- Струбцина столярная VOREL предназначена для фиксации деталей при склеивании либо обработке изделий.
- Изготовлена из специального чугуна и оцинкованной стали.
- Имеет деревянную ручку с металлической крышкой.
- Вес – 0.68 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Вага | 0.68 кг |
| Виступ | 80 мм |
| Матеріал струбцини | Сталь, Чавун |
| Механізм | Гвинтовий |
| Стан | Новий |
| Тип | F-подібна |
| Ширина затиску | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 274 ₴
