
Швидкозатискна струбцина F-типу 500х120мм Vorel 37500
460 ₴
- В наявності
- Код: Vorel 37500
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Струбцина F-образная VOREL 500мм (37500):
- Струбцина столярная VOREL предназначена для фиксации деталей при склеивании либо обработке изделий.
- Изготовлена из специального чугуна и оцинкованной стали.
- Имеет деревянную ручку покрытую лаком.
- Вес – 1.4 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Вага | 1.4 кг |
| Виступ | 120 мм |
| Матеріал струбцини | Сталь, Чавун |
| Механізм | Гвинтовий |
| Стан | Новий |
| Тип | F-подібна |
| Ширина затиску | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴
