
Диск пиляльний для дерева з твердосплавними напайками Ø 180×32 (30)×24Т, 8000об/хв GRAD (1957625)
152 ₴
- В наявності
- Код: 1957625
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск пиляльний для дерева з твердосплавними напайками Ø 180х32 (30)х24Т, 8000об/хв Grad (1957625) призначений для виконання будь-яких стандартних робіт з дерева, різання виробів із м'якої та твердої деревини, фанери, ДСП, ДВП, МДФ і комбінованих матеріалів на основе дерева. Додатковою перевагою є можливість заміни та заточування зуба.
Особливості:
- Розміри узгоджені з посадковими та зовнішніми діаметрами всіх найпоширеніших типів електроінструменту;
- Забезпечують поздовжній і поперечний розпил;
- Сучасна автоматизована технологія виготовлення;
- Змінні зубці з твердого сплаву форми АТВ;
- Оптимальна продуктивність завдяки міцно припаяним твердосплавним зубцям;
- Можливість багаторазового переточування інструмента;
- Застосовують для побутового та професійного використання;
- Забезпечують стабільну роботу за економної ціни.
Купити диск пиляльний Grad Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставляється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grad |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1957625 |
| Діаметр диска, мм | 180 мм |
| Діаметр злітного отвору, мм | 32 |
| Комплектація | Полісильний захист від зубів, переходячи кільце 30 мм |
| Максимальна товщина гуми, мм | 1.7 |
| Максимальна кількість обертів, про/мін | 8000 |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Товщина диска, мм | 1.4 мм |
| Форма напайки | ATB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 152 ₴



