
Стрижні клейові Ø8×150мм 6шт (прозорі) SIGMA (2701251)
29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 50 ₴
- В наявності
- Код: 2701251
- +380 (50) 923-61-76
Стрижні клейові Ø8×150мм 6шт (прозорі) SIGMA (2701251) Призначені для термоклейового пістолета. Використовуються для безшовного скріплення шкіри, пластику, дерева, кераміки, текстилю, паперу, картону, металу та інших матеріалів.
Стрижні виготовляються з етиленвінілацетату, який має високу пластичність і адгезію, завдяки чому добре склеює матеріали з різною текстурою.
Перевагою даного виду клею є можливість неодноразово застигати і плавитися, що дозволяє при неправильному склеюванні розігріти клей ще раз, щоб виправити неточності.
Клейові стрижні екологічно чисті, при плавленні не виділяють неприємного запаху і шкідливих речовин. Стрижнева форма клею зручніша для зберігання і застосування, ніж інші види клеїв. Має тривалий термін зберігання. Важливо перед покупкою уточнити, з яким діаметром стрижнів сумісний ваш пістолет.
Характеристики:
- Робоча температура 170 - 200°C
- Температура плавлення 85°C (±5°C)
- Універсальне застосування
- Швидке затвердіння
- Висока міцність склеювання
- Стійкість до вологи
- Без диму і сторонніх запахів
- Безпечні для здоров’я
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2701251 |
| Діаметр клеєвого стержня, мм | Ø8.0 мм |
| Довжина, мм | 150 мм |
| Кількість, їд | 6 обід |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 150, he - 8.0 мм |
- Ціна: 29 ₴
