
Ключ трубний 45° 1" CrV SIGMA (4102311)
367 ₴
- В наявності
- Код: 4102311
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ трубний 45° 1" CrV SIGMA (4102311) призначений для обертання або фіксації труб і інших деталей. Від звичайних ключів відрізняється тим, що трубний ключ обжимає деталь.
Характеристики:
- 1" (max 33.5 мм)
- Хромованадіева сталь
- Цільноковані
- Вигнуті губки для важкодоступних місць
- Ергономічні рукоятки, покриті антискользящим матеріалом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4102311 |
| Довжина, мм | 310 мм |
| Матеріал | Хромванадієва сталь |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Особливості | Цивільна |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 310 мм |
| Розмір ключа, мм | 33.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 367 ₴





