
Ключ трубний 45° 2" CrV SIGMA (4102331)
793 ₴
- В наявності
- Код: 4102331
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ключ трубний 45° 2" CrV SIGMA (4102331) призначений для обертання або фіксації труб і інших деталей. Від звичайних ключів відрізняється тим, що трубний ключ обжимає деталь.
Характеристики:
- 2" (max 60 мм)
- Хромованадіева сталь
- Цільноковані
- Вигнуті губки для важкодоступних місць
- Ергономічні рукоятки, покриті антискользящим матеріалом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4102331 |
| Довжина, мм | 540 мм |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Особливості | Цивільна |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 540 мм |
| Розмір ключа, мм | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 793 ₴


