
Пістолет термоклейовий Ø8мм 10Вт SIGMA (2721011)
130 ₴
- В наявності
- Код: 2721011
- +380 (50) 923-61-76
Пістолет термоклейовий Ø8мм 10Вт SIGMA (2721011) відмінно підійде для тих, хто займається створенням всіляких аплікацій, підробок та інших декоративних виробів шляхом склеювання паперу, картону, дерева і навіть металу і кераміки.
Характеристики та особливості:
- Робоча температура від 180ºC до 220ºC
- Корпус зроблений з високоякісного пластику, який може витримувати вплив високих температур
- Для мимовільного висмикування мережевого шнура у даній моделі є спеціальний захист
- Клейовий пістолет має невелику вагу і компактні розміри, що полегшує робочий процес
- Камера нагрівального елементу повністю лита і виготовляється з надійного і високоякісного матеріалу, що дає даної моделі клейового пістолета стійкість під час роботи при впливі високих температур
Початок роботи:
Просто завантажте клейовий стрижень в пістолет, вставте в електричну розетку і увімкніть живлення, щоб почати нагрівати клейовий пістолет. Зверніть увагу на світловий індикатор, розташований на рукояті - якщо він загорівся, значить клейовий пістолет нагрівається. Для зручності очікування встановіть пістолет на спеціальну підставку і почекайте від 5 до 8 хвилин. Після цього обережно стискаючи спусковий курок на клейовому пістолеті, перевіряємо, чи починає клей надходити з латунного сопла. Якщо цього не відбувається, поверніть пістолет на підставку і почекайте ще пару хвилин. Після того як ви закінчили склеювати потрібний матеріал, встановіть на підставку пістолет, витягніть шнур з мережі, почекайте від 5 до 8 хвилин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2721011 |
| Діаметр клеєвого стержня, мм | Ø8.0 мм |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Потужність, Вт | 10 Вт |
| Напруження, В | 110 - 230 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | ✔ - 8.0 мм |
| Частота Гц | 50 - 60 |
- Ціна: 130 ₴







