
Кліщі переставні для труб 200мм SIGMA (4102791)
224 ₴
- В наявності
- Код: 4102791
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кліщі переставні для труб 200мм SIGMA (4102791) належать до класу розвідних трубних, або як їх ще називають, газових ключів. Інструмент застосовується при монтажі або демонтажі труб, трубних з’єднань та різних елементів для кріплення з круглим або шестигранним профілем. Переставний механізм дозволяє в найкоротші терміни підігнати розмір зіву і зробити це безпосередньо на самій деталі. Довгі ергономічні рукояті створюють ефект важеля, що дозволяє застосовувати менше зусиль.
Характеристики:
- CrV сталь
- Обгумовані ручки
- Швидке захоплення
- Розбіжність губок (мм): 0-35
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Довжина інструменту | 200 мм |
| Максимальна ширина захоплення | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4102791 |
| Довжина, мм | 200 мм |
| Матеріал | CrV сталь |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Особливості | Швидке захоплення |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224 ₴





