Ключ трубний Stillson 250мм (обгумована рукоятка) SIGMA (4102011) має широкі губки, що збільшує площу контакту з деталлю для більш міцного захоплення і зменшення деформації.
Характеристики:
- Цільноковані
- Обгумована рукоятка
- Довжина (L) 250 мм
- Максимальне відкриття губок Ø (S) - 1½"(48мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Довжина інструменту | 250 мм |
| Максимальна ширина захоплення | 48 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4102011 |
| Довжина, мм | 250 мм |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Особливості | Обрізана рукоятка |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 292 ₴




