Ключ трубний Stillson 300мм (обгумована рукоятка) SIGMA (4102021) має широкі губки, що збільшує площу контакту з деталлю для більш міцного захоплення і зменшення деформації.
Характеристики:
- Цільноковані
- Обгумована рукоятка
- Довжина (L) 300 мм
- Максимальне відкриття губок Ø (S) - 2¼" (57мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Довжина інструменту | 300 мм |
| Максимальна ширина захоплення | 57 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4102021 |
| Довжина, мм | 300 мм |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Особливості | Обрізана рукоятка |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 357 ₴

