Ключ трубний Stillson 350мм (обгумована рукоятка) SIGMA (4102031) має широкі губки, що збільшує площу контакту з деталлю для більш міцного захоплення і зменшення деформації.
Характеристики:
- Цільноковані
- Обгумована рукоятка
- Довжина (L) 350 мм
- Максимальне відкриття губок Ø (S) - 2½" (61мм)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Довжина інструменту | 350 мм |
| Максимальна ширина захоплення | 61 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4102031 |
| Довжина, мм | 350 мм |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Особливості | Обрізана рукоятка |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 415 ₴

