
Круг відрізний алмазний універсальний Ø125×1.8×22.2 мм 12000об/хв SIGMA (1922131)
111 ₴
- В наявності
- Код: 1922131
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Круг відрізний алмазний універсальний Ø125×1.8×22.2мм, 12000об/хв SIGMA (1922131) Призначений для різання керамічної плитки, керамограніту, фарфору, скла, мармуру та інших будівельних матеріалів при обов’язковому водяному охолодженні.
Корпус виготовлений з міцної легованої сталі, яка здатна витримати значне механічне навантаження і високу температуру.
Характеристики:
- Високоякісні синтетичні алмази
- Оптимально підібрані компоненти металевої зв’язки гарантують тривалий робочий ресурс при роботі навіть з найскладнішими в обробці матеріалами
- Оригінальна суцільна форма ріжучої кромки дозволяє плавно і безударно здійснювати необхідні різи в оброблюваному матеріалі і забезпечує чистий, акуратний різ без тріщин і відколів
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1922131 |
| Діаметр диска, мм | 125 мм |
| Діаметр злітного отвору, мм | 22.2 |
| Максимальна кількість обертів, про/мін | 12000 |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Застосування | Вуглова шліфувальна машина (УШМ) |
| Розмір | Ø - 125, Ø1 - 22.2, H - 1.8 мм |
| Тип упаковки | картонні коробки |
| Товщина диска, мм | 1.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 111 ₴
