
Штангенциркуль цифровий SIGMA (3923021)
951 ₴
- В наявності
- Код: 3923021
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штангенциркуль цифровий SIGMA (3923021) - універсальний вимірювальний прилад для визначення лінійних розмірів деталей з установленою точністю. З його допомогою можна проводити вимірювання зовнішніх і внутрішніх розмірів деталей, а також глибини отворів за умови наявності висувної штанги. Цифровий дисплей спрощує роботу для новачків, тому що відпадає необхідність у вивченні і освоєнні навичок застосування механічного штангенциркуля. Електронний тип штангенциркуля, як правило, має компактні розміри, що позначається на його вазі. При роботі в важкодоступних місцях не виникатиме ніякого дискомфорту.
Характеристики:
- Високоякісна нержавіюча сталь
- Метрична і дюймова шкала
- Таблиця переведення одиниць вимірювання
- Пластиковий футляр
- Велике та зручне табло
Комплектація:
- Штангенциркуль - 1шт
- Батарейка тип LR44 (AG13) - 1шт + 1 шт
- Пластиковий футляр з рукавом - 1шт
- Інструкція по експлуатації - 1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3923021 |
| Довжина, мм | 150 мм |
| Інтервал вимірів | до 150м |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Сталева |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Обчислений пристрій | Цифрове |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 150 мм |
| Тип упаковки | пластиковий футляр і картонний рукав |
| Точність виміру | 0,02 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 951 ₴






