
Штангенциркуль PROFI цифровий SIGMA (3923011)
1 112 ₴
- В наявності
- Код: 3923011
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Штангенциркуль PROFI цифровий SIGMA (3923011) - має надійний цифровий блок, а так само мінімальну похибку для такого типу цифрових штангенциркулів, цифровий блок індикації робить отримання результатів при вимірюванні цифровим штангенциркулем надзвичайно простими. Інтуїтивне управління, легка кнопка включення і обнулення результатів вимірювання, а так само перемикання між дюймової і метричною заходами довжини роблять даний тип електронних штангенциркулів простим і доступним для проведення вимірювань.
Характеристики:
- Високоякісна нержавіюча сталь
- Метрична і дюймова шкала
- Таблиця переведення одиниць вимірювання
- Пластиковий футляр.
Комплектація:
- Штангенциркуль - 1шт
- Батарейка тип LR44 (AG13) - 1шт +1 шт
- Пластиковий футляр з рукавом - 1шт
- Інструкція по експлуатації - 1шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3923011 |
| Довжина, мм | 150 мм |
| Інтервал вимірів | до 150 мм |
| Матеріал корпусу | Сталева |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Обчислений пристрій | Цифрове |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Розмір | L - 150 мм |
| Тип упаковки | пластиковий футляр і картонний рукав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 112 ₴






