
Круг алмазний сегментний шліфувальний (чашковий, 1 ряд) Ø 180 × 5.0×22.2 мм, 8500об/хв SIGMA (1912051)
702 ₴
- Немає в наявності
- Код: TR1912051
+380 (67) 718-78-66
- +380 (50) 923-61-76
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Круг алмазний сегментний шліфувальний (чашковий, 1 ряд) Ø 180х5.0х22.2 мм, 8500об/хв Sigma (1912051) — алмазний інструмент для шліфування поверхонь бетону, цегли та граніту.
Особливості:
- Корпуси кругів виготовлені методом точення, що виключає їх дисбаланс і підвищує точність позиціювання;
- Алмазійні сегменти шліфувальних кругів спеціалізовані за типами оброблюваних матеріалів;
- Алмазні порошки — високоміцні синтетичні монокристали;
- Насиченість алмазною крихтою 25%;
- Чашеподібна форма та велика кількість алмазоносних сегментів дають змогу робити шліфування з більшою продуктивністю;
- Круг алмазний чашковий "турбо" через радіально розташовані сегменти на чашковому корпусі має можливість кращого відведення відходів і ефективного охолодження під час шліфувальних робіт.
Купити коло алмазний сегментний Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється всією Україною. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за зазначеними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладних консультувань і допоможуть зробити правильний вибір.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Кількість сегментів | 12 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1912051 |
| Висота алмазного шару, мм | 8 |
| Висота сегменту, мм | 5 |
| Діаметр диска, мм | 180 мм |
| Діаметр злітного отвору, мм | 22.2 |
| Довжина сегменту, мм | 8 |
| Максимальна кількість обертів, про/мін | 8500 |
| Мінімальна партія замовила, шт | 1 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Застосування | Вуглова шліфувальна машина (УШМ) |
| Розмір | he - 180, he1 - 22.2, H - 5.0, W - 8.0 мм |
| Тип упаковки | картонні коробки |
| Товщина диска, мм | 5.0 мм |
| Товщина сегменту, мм | 30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 702 ₴
